03087, Украина, Киев

ул. А.Мицкевича, 8

(044) 494-26-58

(044) 241-12-13

RU / UA

 
устаткування
 
Витратні матеріали
 
пластикові картки
 
СКУД
 
Друк візиток
 
аксесуари
 
Б / У обладнання
 
вогнищеві столи

INK1000


Принтер HID FARGO INK1000

HID FARGO INK1000 забезпечує простоту і доступність струминного друку для персоналізованих карт і посвідчень особи, не має собі рівних по простоті використання і якості, пропонуючи при цьому більш низьку сукупну вартість володіння, ніж більшість критичних принтерів в галузі.

Завдяки ексклюзивній технології струминного друку HID, це наднадійне, яке не потребує обслуговування і доступне за ціною рішення втілює в життя дизайн ваших карток за невелику частину вартості, що робить його ідеальним для бюджетних установ, яким необхідно друкувати високоякісні корпоративні та гостьові бейджи, посвідчення викладачів і студентів або подарункові карти і карти постійного клієнта.

Особливості HID FARGO INK1000:

HID FARGO INK1000 ідеально підходить для малих і середніх підприємств і шкіл з обмеженим бюджетом. Він забезпечує високу якість друку посвідчень особи з високою чіткістю від краю до краю, усуваючи при цьому клопоти зі стрічками для друку або необхідність в спеціалізованих картах. На відміну від традиційних, складних речень Direct-to-Card, HID FARGO INK1000 так само простий у використанні, як принтер для домашнього офісу! Простий у використанні, доступний і надійний принтер FARGO INK1000 з ексклюзивною струменевого технологією - це наступна революція в друку карт.

(C) Техкартсервіс РЄ 2016 | Всі права захищені