03087, Украина, Киев

ул. А.Мицкевича, 8

(044) 494-26-58

(044) 241-12-13

RU / UA

 
устаткування
 
Витратні матеріали
 
пластикові картки
 
СКУД
 
Друк візиток
 
аксесуари
 
Б / У обладнання
 
вогнищеві столи

HDP 5600

Принтер-кодировщик пластикових карт FARGO® HDP5600 - це економічне і надійне рішення з високою роздільною здатністю до 600 dpi, яке дозволяє друкувати текст і зображення чудової якості. Це універсальне рішення ідеально підходить для державних організацій, університетів, великих корпорацій та установ охорони здоров'я, в яких потрібен регулярний випуск великих обсягів посвідчень особи або багатофункціональних смарт-карт з високою роздільною здатністю.

Завдяки новому принтеру-кодувальнику HPD5600 ви можете випускати карти з чіткими зображеннями, текстом і штриховими кодами, при цьому будуть відмінно видно навіть букви зі складною графікою з таких алфавітів, як кандзі, арабська або кирилиця. А універсальна модульна конструкція HDP5600 дозволяє легко модернізувати систему на місці в міру зміни потреб.

• Висока якість друку на пластикових картах. Друк чітких зображень, тексту і штрихового коду.

• Додаткова функція кодування карт. Випуск захищених контактних і безконтактних багатофункціональних смарт-карт, які задовольняють конкретним вимогам і взаємодіють з іншими системами, наприклад, реєстрації відвідувачів, контролю фізичного і логічного доступу, обліку робочого часу або безготівкової оплати.

• Універсальна модульна конструкція. Принтер HDP5600 володіє різними функціями модернізації, які можна додавати на місці в міру зміни потреб. Наприклад, після установки додаткового модуля двостороннього друку можна наносити відомості про організацію або співробітника зі зворотного боку карти, в тому числі якщо також потрібно штриховий код або цифровий підпис. Або можна вибрати подвійний вхідний накопичувач, щоб одночасно випускати карти для співробітників і студентів або підрядників.

• Простий і інтуїтивно зрозумілий принцип роботи. Швидка і проста завантаження карт, друкованих стрічок і ламінуючих плівок в картриджах полегшує процедуру експлуатації і техобслуговування.

Єдиний принтер для пластикових карт, що працює за технологією ретрансферной друку 5-го покоління, призначений для вирішення будь-яких завдань - від друку чітких і високоякісних ідентифікаційних карт з кольоровою фотографією до випуску надійних багатофункціональних смарт-карт. Принтер HDP5600 - це неперевершена якість друку і висока надійність за доступною ціною.


Додаткові функції принтера:

(C) Техкартсервіс РЄ 2016 | Всі права захищені