03087, Украина, Киев

ул. А.Мицкевича, 8

(044) 494-26-58

(044) 241-12-13

RU / UA

 
устаткування
 
Витратні матеріали
 
пластикові картки
 
СКУД
 
Друк візиток
 
аксесуари
 
Б / У обладнання
 
вогнищеві столи

HDP 8500

Модель HDP8500 - принтер карт промислового класу, здатний працювати в умовах підвищених навантажень на друкований механізм, при істотній запиленості приміщень і не чутливий до температурних перепадів. Крім широких функціональних можливостей друку карток, HDP8500 забезпечує високий рівень безпеки процесу персоналізації, оскільки має фізичну і електронний захист від несанкціонованого доступу.


скачать брошюру (рус)

Модель HDP8500 може виконувати друк на картах різних типів, в тому числі на проксіміті ідентифікатори HID, на смарт-картах (iClass і Mifare / Desfire), а також на картках з чіпом і магнітною смугою, поверхня яких може бути нерівною.

Принтер використовує технологію високоякісного друку

Для підвищення швидкості, з якою виконується персоналізація карт, на етапі подачі карток в HDP8500 встановлено відразу два чистячих ролика. Також з метою прискорення процесу друку дана модель може одночасно обробляти кілька карт, що перебувають на різних технологічних стадіях.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Спосіб друку:

Теплова передача

Швидкість друку:

24 - 40 секунд на одну карту, в залежності від типу стрічки

Розширення:

300 dpi (11,8 точок / мм)

Область друку:

За краю карти

Розміри карт:

CR-80 (85,60 мм x 54,00 мм)

Товщина карт:

0.76 мм

ламінування:

- двостороннє (опція)

кодувальники:

- магнітної смуги

- контактних смарт-карт

- безконтактних карт MIFARE

- безконтактних карт HID

Принтер HDP8500 відомого американського виробника Fargo

особливості моделі

Дана модель входить в клас промислових виробів і розрахована на інтенсивні навантаження, оперативну підготовку об'ємних тиражів. За допомогою технології HDP, вдається виконати персоналізацію виробів навіть з нерівними поверхнями через присутність мікросхем. У цьому випадку зображення наносяться на оборот несучої стрічки HDP Film. Після чого, стрічка стикається з чистою поверхнею зразка і відбувається

Серед відмінних конструкційних особливостей пристрою варто відзначити наявність графічного дисплея, на якому відображається вся необхідна для користувача інформація. Для того, щоб зробити друк карт максимально зручною та швидкою, передбачені відразу кілька чистячих роликів.

Технологія друку і персоналізація карт

Принтер HDP8500 може застосовуватися для виконання друку на самих різних картах. Завдяки сучасним технологіям і розширеного функціоналу, він здатний виконувати обробку навіть карт, оснащених чіпами і антенами. А впровадження самої технології HDP дозволяє істотно скоротити ризик шлюбу і економити вихідні матеріали для друку.

Виробництво пластикових карт грунтується на використанні, як звичайних стрічок з термотрансферного властивостями, так і спеціальних, мають захист у вигляді голограм. Виходячи з того, для яких цілей готується тираж, в ролі захисного покриття можуть виступати голограмні стрічки зі стандартним або ж унікальним зображенням. При цьому, нанесення голографічного плівки можна виконувати одночасно з персоналізацією виробів. Така функція передбачена навіть в базовій комплектації друкарського обладнання, без необхідності придбання додаткових модулів.

Для того, щоб полегшити процес розробки макета майбутніх виробів, а також згодом виконати їх персоналізацію, виробник передбачив програмне забезпечення ASURE ID. За допомогою останніх версій даного ПЗ, можна не тільки створювати шаблони майбутніх виробів, але і наносити штрих-коди, виконувати кодування магнітної смуги. Оскільки обладнання має принт-сервер, керувати печаткою і персоналізацією карток можна віддалено, за допомогою мережі інтернет. Для забезпечення захисту персональної інформації використовуються складні алгоритми шифрування.

Процес підготовки друкарського обладнання до обробки карт із пластику не займає багато часу. Всі необхідні інструменти та витратні матеріали, за допомогою яких виконується, наприклад, персоналізація карт , бейджів або пропусків, пропонуються у вигляді картриджів. Їх досить встановити в принтер відповідно до рекомендацій виробника і можна приступати до друку виробів.

Модель HDP8500 в базовій комплектації прекрасно впорається, як з одностороннім, так і двостороннім друком. Для того, щоб замовити принтер, достатньо звернутися в компанію

(C) Техкартсервіс РЄ 2016 | Всі права захищені