03087, Украина, Киев

ул. А.Мицкевича, 8

(044) 494-26-58

(044) 241-12-13

RU / UA

 
устаткування
 
Витратні матеріали
 
пластикові картки
 
СКУД
 
Друк візиток
 
аксесуари
 
Б / У обладнання
 
вогнищеві столи

Matica Z30

Промисловий трехбарабанний ембоссер Matica Z30 має три барабана, що працюють одночасно, що дозволяє довести продуктивність ембоссера до 1200 карт в годину. Така машина оптимальна для великих банків з централізованою емісією карток, сервіс-бюро, виробників карток.


скачать брошюру (рус)

Ембоссер Matica Z30 може бути обладнаний як одиночної, так і новітньої мультичіпової станцією Matica, здатної паралельно обробляти 5 або 10 карток. Скорочений таким чином проміжок часу, необхідний на діалог з чіпом, гарантує збереження високої продуктивності навіть при персоналізації таких складних карт, як EMV.

Унікальна система компонування індентних модулів дозволяє забезпечити кожен барабан двома модулями

Автоматичний ембоссер Matica Z30

Дана модель оснащена трьома модулями для персоналізації, завдяки чому її продуктивність становить 1200 карт / год. Такі параметри характеризують обладнання як професійне, що оптимально підходить для компаній, які спеціалізуються на виробництві пластикових карт. Цикл персоналізації відбувається з мінімальним втручанням оператора за рахунок великої місткості подає та його розміщення, спеціального програмного забезпечення MatiCard.

Програма MatiCard дозволяє внести всі необхідні настройки для обробки карт і отримувати актуальні дані про хід виконання заданих

До числа переваг пристрою Matica Z30 можна віднести і можливість обробки

До особливостей пристрою можна віднести також функцію індент друку одночасно з двох сторін. Виходячи з компонування моделей, можна буде персоналізувати будь-які банківські карти, будь то дебетові або кредитні. Застосовувані модулі підтримують всі популярні шрифти, включаючи OCRB4, OCRB1 і CVV2. В цілому, використання інноваційних барабанів уможливило ефективне виконання відразу декількох процесів. Навіть великі тиражі карт можуть бути підготовлені в мінімальні терміни.

Тиснення Matica Z30

(C) Техкартсервіс РЄ 2016 | Всі права захищені