03087, Украина, Киев

ул. А.Мицкевича, 8

(044) 494-26-58

(044) 241-12-13

RU / UA

 
устаткування
 
Витратні матеріали
 
пластикові картки
 
СКУД
 
Друк візиток
 
аксесуари
 
Б / У обладнання
 
вогнищеві столи

Matica Z1

Ембоссер Matica Z1 пропонує ідеальне рішення для персоналізації карт для малих / середніх підприємств в області медицини, страхування, готельного бізнесу, дисконтних систем. У базовій конфігурації ембоссер Matica Z1 дозволяє швидко і якісно проводити ембоссированіє (тиснення) карток.


скачать брошюру (рус)

Компактний, приємний дизайн і дуже тиха робота ембоссера Matica Z1 є найбільш ідеальним рішенням для приміщень, де простір зазвичай обмежена і шуми повинні бути зведені до мінімуму (реєстратури лікарень, реєстраційні місця в готелях і клубах, приміщення магазинів і офісів). Його невеликі розміри і тиха робота дозволяють помістити його поруч з іншим офісним обладнанням, не заважаючи покупцям або співробітникам.

Основні властивості:

- Швидкість 120 карт в годину

- Барабан на 60 символів для ембосування

- Автоматична подача карт

- Вихідний лоток на 5-10 карт

- Рідкокристалічний дисплей LCD дисплей (40x2) для видачі повідомлень про роботу ембоссера

- Програмне забезпечення Maticard

- Програмне забезпечення для виявлення і автоматичного виправлення збоїв, що виникли в результаті некоректних дій оператора, використання нестандартних карт, завершення рулону з будь-яким з витратних матеріалів та ін.

персоналізація карт

Пристрій характеризується компактним і продуманим дизайном. У роботі не створює сильних вібрацій і звукових ефектів, що робить його оптимальним рішенням для тих приміщень, де має дотримуватися відносна тиша. Наприклад, шуми повинні бути зведені до мінімальних показників в регістратурах готелів, офісів, лікарень. З огляду на, що виріб володіє невеликими розмірами, його можна помістити поруч з іншим робочим інструментарієм.

Модель Matica Z1 дуже зручна і проста в роботі. Відображення всіх процесів, що виконує пристрій, виводиться на LCD дисплей, а все персоналізовані карти на виході поміщаються в спеціально передбачений лоток. У виробі є система самодіагностики, завдяки чому можна отримати інформацію про його стан і швидко усунути можливі несправності.

Важливою складовою роботи ембоссера є можливість персоналізувати смарт-карти . Чіпові зразки зараз активно використовується в сфері ідентифікації особистості, по суті, нарівні з картами, оснащеними магнітною смугою. Для того, щоб виконати персоналізацію смарт-карти, виріб можна додатково обладнати спеціальної смарт-станицею.

Модель Matica Z1 оснащена декількома портами. Один можна використовувати, щоб вводити дані з комп'ютера, що підтримує інтерфейс RS232. Другий порт можна задіяти, якщо потрібно підключити інше обладнання, наприклад, принтер для друку контрольної стрічки. По суті, цю модель можна підключити до будь-якого апарату або сервера, головне, щоб вони підтримували протоколи Pound Pound, US Open, Xon Xoff, Chip, Euro.

Ембоссер Matica Z1 активно використовується в самих різних сферах. Він вважається просто моделлю, адже не має модуля для фарбування, а націлений на виконання кодування пластикових карт, включаючи, чіпові. Передбачено широкий вибір шрифтів для тиснення. Придбати дану модель можна в компанії

(C) Техкартсервіс РЄ 2016 | Всі права захищені