03087, Украина, Киев

ул. А.Мицкевича, 8

(044) 494-26-58

(044) 241-12-13

RU / UA

 
устаткування
 
Витратні матеріали
 
пластикові картки
 
СКУД
 
Друк візиток
 
аксесуари
 
Б / У обладнання
 
вогнищеві столи

HDP 5000

Новий принтер пластикових карт Fargo HDP5000 з технологією HDP призначений для організацій, де в першу чергу потрібен захист карт від підробки, довговічність і висока якість друку. Принтер має модульну конструкцію. Існує модуль двостороннього друку, ламінатор для додаткового ламінування і покриття карти голографічним шаром, різні кодировщики.


скачать брошюру (рус)

Принтер-кодировщик HDP5000 - це універсальний спосіб виробництва багатофункціональних, зносостійких і надійних карт високого дозволу. Даний принтер використовує технологію високоякісного друку

Інноваційні технології, застосовувані в даній моделі, перш за все спрямовані на:

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Спосіб друку:

Теплова передача

Швидкість друку:

26 - 55 секунд на одну карту, в залежності від типу стрічки

Розширення:

300 dpi (11,8 точок / мм)

Область друку:

За краю карти

Розміри карт:

CR-80 (85,60 мм x 54,00 мм)

Товщина карт:

0.76 мм

Додаткові модулі:

- двохсторонній друк

- одно- / двостороннє ламінування

кодувальники:

- магнітної смуги

- контактних смарт-карт

- безконтактних карт MIFARE

- безконтактних карт HID

HDP5000 - одна з найбільш популярних моделей друкарського обладнання від компанії Fargo. Пристрій по праву входить в клас

Якість же самій друку завжди буде на висоті, не дивлячись навіть на можливі нерівності поверхні. Більш того, зображення може бути надруковано і на основі без полів або ж досягає впритул країв чіпових карт.

Особливості друку за технологією HDP

Специфіка використання друкованої технології HDP передбачає попереднє нанесення малюнка на оборот несучої стрічки. Самі ж друковані головки HDP5000 практично не схильні до зношування, оскільки не контактують з поверхнею карти. Використання технології HDP дозволяє задіяти в процесі друку не тільки звичайні стрічки, але і захисні, оснащені голограмою.

Взагалі модель HDP5000 буде оптимальним варіантом, якщо планується створення карт всіх відомих нині типів. Його можна використовувати для виробництва не тільки стандартних зразків з магнітною смугою, а й для виробів, що працюють за технологією смарт або проксіміті. З усіма функціями принтер ефективно впорається навіть в тих випадках, якщо необхідна персоналізація об'єктів з нерівними основами через наявність в них мікросхем і антен. Застосування методу HDP дозволяє істотно знизити відсоток браку і заощаджує витрати друкованих матеріалів.

Додатковий функціонал принтера

Якщо говорити про базовій комплектації принтера, то він здатний виконувати односторонній друк навіть в тому випадку, якщо вона потрібна без полів. Також можливе одночасне проведення ламінування. Якщо ж необхідно розширити можливості обладнання, зробити це можна за допомогою доповнення іншими опциональнимі пристроями. До числа найбільш затребуваних можна віднести, наприклад, модулі захисного ламінування, двосторонній друк, кодувальники для виробництва проксимити і смарт карт.

HDP5000 дуже зручний ще й тим, що його підготовка до роботи проводиться в оперативному режимі. Всі витратні матеріали, необхідні для процесу підготовки карт, поставляються в зручних картриджах з компактним розміром. Для того, щоб значно спростити розробку дизайну виробів, а також дати можливість управляти процесом персоналізації виробів, виробник пропонує ПО ASURE ID.

Принтер оснащений USB портом і можливістю роботи в мережі. Наявність принт-сервера дозволяє здійснювати друк з будь-якої віддаленої точки СКУД, а застосування складних алгоритмів шифрування здатне надійно захистити персональні дані. До числа переваг друкарського обладнання можна віднести і наявність ЖК дисплея Smart Screen. Виробник передбачив і зручну систему підказок, що інформує користувача про всі значущі події друку та стан самого пристрою.

Корпорація Fargo займається випуском і різного додаткового устаткування для принтера HDP5000 і не тільки у вигляді друкованих стрічок, витратних матеріалів. Можна придбати і безліч дрібниць у вигляді витяжних шнурів, кліпсів, апаратури для підсвічування, штативів і фонових екранів. У лінійку виробів виробника входять і набори для чистки друкарського обладнання.

В цілому, принтер HDP5000

(C) Техкартсервіс РЄ 2016 | Всі права захищені