03087, Украина, Киев

ул. А.Мицкевича, 8

(044) 494-26-58

(044) 241-12-13

RU / UA

 
устаткування
 
Витратні матеріали
 
пластикові картки
 
СКУД
 
Друк візиток
 
аксесуари
 
Б / У обладнання
 
вогнищеві столи

DTC 4500

Принтер DTC4500 має неперевершену гнучкість, дозволяючи розробляти як прості бонусні карти, так і складні карти доступу з вбудованими чіпами. Завдяки високоміцному і дуже надійному механізму друку цей принтер для великих обсягів друку об'єднує в собі швидкість, потужність і універсальність.


скачать брошюру (укр) скачать брошюру (рус)

Принтер DTC4500 має вбудовану парольний захист для забезпечення безпеки друку, а додаткові функції, такі як флуоресцентні стрічки для ультрафіолетового друку, дозволяють недорого і динамічно підвищувати рівень безпеки. Для принтера DTC4500 пропонуються додаткові, що встановлюються на місці модулі, що дозволяють перейти на більш високий рівень безпеки або реалізувати нові вимоги до безпечної видачу друку карт в майбутньому:

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Спосіб друку:

Сумблімаціонний / с термопереносом

Швидкість друку:

7 - 31 секунд на одну карту, в залежності від типу стрічки

Розширення:

300 dpi (11,8 точок / мм)

Область друку:

З кінця в кінець

Розміри карт:

CR-79 (83,90 х 52,10 мм)

CR-80 (85,60 мм x 54,00 мм)

Товщина карт:

тільки друк: 0,229 - 1,016 мм

ламінування і друк: 0,762

ВАРІАНТИ :

- двохсторонній друк

- кодировщик МП

- кодировщик смарт-карт

- одно- / двостороннє ламінування

Принтери пластикових карт відомого американського виробника Fargo

Дана модель дозволяє в оперативному режимі підготувати великий тираж карт з повнокольоровим відображенням всіх елементів дизайну. Все це можливо, завдяки використанню друкованих стрічок зі збільшеним числом відбитків. Пристрій здатний справлятися з інтенсивними навантаженнями і цілком підходить для щоденного застосування. У стандартній комплектації устаткування оснащене стрічками для друку і вхідними накопичувачами подвійного типу з місткою ємністю, що забезпечить обробку різних типів карт. Для захисту підготовлених виробів від швидкого зношування, можна скористатися функцією ламінування. Модель дозволяє виконувати його з двох сторін і одночасно з іншими видами робіт.

Оскільки виріб характеризується універсальністю, це робить його ідеальним для використання на великих підприємствах. При необхідності, користувач зможе самостійно докупити додаткові механізми, що дозволяють виконувати, наприклад, двосторонній друк і кодування смарт-карти . Підготовлені зразки повною мірою відповідатиме міжнародним стандартам, прийнятим в сфері створення пластикових карт.

Вагомою перевагою моделі буде наявність збільшеної за обсягом ємності, завдяки чому можна одночасно займатися підготовкою тиражів різних типів карт. Крім цього, можливе здійснення і ряду додаткових функцій, зокрема:

Друк пластикових карт , виконана принтером DTC4500, завжди буде відрізнятися високою якістю і оперативністю. Наявність широкого функціоналу робить пристрій максимально зручним для використання. Оператор може повністю налаштувати його під себе, при необхідності, докупивши додаткові модулі. Підготовлені карти будуть повністю відповідати високим стандартам якості, включати в себе всі елементи, що забезпечують їм захист від швидкого зношування і несанкціонованого використання.

Для того, щоб придбати принтер DTC4500, досить звернутися в компанію

(C) Техкартсервіс РЄ 2016 | Всі права захищені