03087, Украина, Киев

ул. А.Мицкевича, 8

(044) 494-26-58

(044) 241-12-13

RU / UA

 
устаткування
 
Витратні матеріали
 
пластикові картки
 
СКУД
 
Друк візиток
 
аксесуари
 
Б / У обладнання
 
вогнищеві столи

EM-Marine

Головна

/ СКУД / картки / EM-Marine

Безконтактний ідентифікатор EM-Marine являє собою пластикову карту з вбудованим чіпом і антеною, з вирізом для кріплення і надрукованим ідентифікаційним номером з зворотного боку. Є найпоширенішою і доступною за ціною картою доступу. На карту можна наклеювати спеціальні наклейки, на які може бути нанесена будь-яка інформація про її власника.

Карти EM-Marine ставляться до класу пасивних ідентифікаторів, так як вони не мають вбудованого джерела живлення. Електронна частина карти складається зі схеми, яка об'єднує антену і чіп з 64 бітової пам'яттю для зберігання унікального коду доступу, що записується на заводі при її виготовленні. При піднесенні картки до зчитувача стандарту EM-Marine прийнятий код передається на контролер системи доступу, який звіряє його зі списком, що зберігається в його базі даних, і приймає рішення про розблокування електрозамку або турнікета.

Характеристики

StandProx

SlimProx

робоча частота

125 кГц

Тип

Лише для читання

Обсяг пам'яті

64 байт

Розмір

86 х 54 мм

товщина

1,8 мм

0,76 мм

Отвір для кріплення

Так

опціонально

нумерація

Так

Так

прямий друк

немає

Так

Нанесення магнітної смуги

немає

Так

Принцип роботи безконтактної карти Em-Marine

Чиповая карта Em-Marine є однією з найбільш популярних на сьогоднішній день. Її виробництво, зовнішній вигляд і структура регулюється міжнародними стандартами, зокрема ISO 7810. Товщина карти не повинна перевищувати 0,76 мм, а робоча частота - 125KHz. Завдяки використанню полівінілхлориду для обробки поверхні виробу, на нього можна наносити найрізноманітніші зображення

Виробництво даної моделі карти, як і звичайних пластикових, відбувається за технологією термічного пресування пластин із пластику, між якими поміщають антену і чіп. Для забезпечення захисту карти, а також з метою зручною візуальної ідентифікації, можуть бути додатково використані найрізноманітніші способи. Найчастіше, застосовуються голограми, Ламінаційні стрічки, фотографії власників, відмітні знаки самої компанії, спеціальні візерунки, ультрафіолетові фарби.

Використання додаткових технологій ідентифікації робить карти Em-Marine незамінним помічником у сфері контролю доступу на різні об'єкти і території. Потрапити на ділянки під охороною зловмисникам не вдасться навіть у тому випадку, якщо карта буде вкрадена. Захист же самій карти від зовнішніх деформацій, що можуть зіпсувати якість зображення, забезпечується за рахунок наявності упаковки у вигляді поліетиленового кишеньки.

Рroximity карти Em-Marine ставляться до виду пасивних виробів, тобто таких, в яких

Карти даного типу можна використовувати для того, щоб:

Механізм взаємодії чиповой карти зі зчитувальних пристроїв грунтується на застосуванні дистанційної радіочастотної технології

Активація карти і подальша передача унікального коду відбувається за такою схемою: зчитувач створює електромагнітне поле, яке генерує струм в котушці, заряджається конденсатор. В результаті, енергія віддається інтегральному чіпу. Отримавши сигнал, чіп через котушку передає інформацію на пристрій, що зчитує обладнання. Проксіміті карти обмінюються даними з рідером в оперативному режимі, протягом декількох миттєвостей.

Безконтактні картки Em-marine

Вироби використовуються, перш за все, у сфері контролю управління доступом (СКУД). З їх допомогою можна проводити ідентифікацію співробітників, вести облік робочого часу. Мікросхема, яка присутня у виробах, має пам'ять в 64 біта. Ви можете об'єднувати дані, зчитувати їх, але не перезаписувати. Моделі здатні передавати унікальний код ідентифікації пристрою, що зчитує обладнання безліч разів, розраховані на функціонування на частоті 125 кГц. За своїми зовнішніми параметрами карти подібні звичайним пластиковим. Розрізняють два види зразків: товсті (1,8 мм) і тонкі (0,84 мм).

У порівнянні з іншими видами безконтактних карт Em Marine характеризуються невисокою вартістю. Для їх створення використовується міцний хімічно інертний пластик, що робить можливим застосування карт в різних умовах експлуатації. При необхідності, в пам'ять вироби можна записати і ряд інших додатків, що значно розширює їх функціонал.

Як відбувається передача даних

Em-Marine виробляються без вбудованої батареї живлення. Обмін даними з прочитуючим обладнанням відбувається за допомогою застосування безконтактної технології. Зчитувач функціонує частоті 125 кГц і, коли карта потрапляє в діапазон його впливу, посилає у відповідь свій сигнал. Для підзарядки вона використовує енергію, що випромінює пристрій, що зчитує. Процес взаємодії можливий, завдяки специфіці конструкції самої карти. Так, вона включає в себе антену, приймач, передавач і, власне, мікросхему. Під час зчитування даних надсилається відповідь, що містить унікальний код, необхідний для ідентифікації власника.

До числа особливостей тонких карт можна віднести деякі технічні характеристики. Зокрема, вироби можуть складатися з магнітної смуги, проводитися, як з глянсовою, так і матовою поверхнею. Для того, щоб співробітникам було зручно їх використовувати, вироби можна додатково оснастити виїмкою для підвішування на ремінець або кліпсу.

В цілому, карти стандарту Em-Marine можна використовувати не тільки в області контролю доступу на підприємства і об'єкти. Вони почали активно застосовуватися і в готельному бізнесі, і в компаніях, що займаються наданням транспортних послуг.

Особливості створення карт

Чіпові карти Em-Marine, незалежно від того, чи буде це тонкий або товстий зразок, виготовляються однаковим способом. Виконується термопресування двох пластин з пластика. Між цими площинами розміщують мікросхему і додаткове обладнання для обміну даними зчитувачем (антену, приймач, передавач). При необхідності, на поверхню виробів можна нанести різні зображення. Для цього використовується метод сублімації, офсетного друку, а також шовкотрафарет.

Для створення поверхні карт застосовується полівінілхлорид, що, власне, і дозволяє доповнювати їх різної ідентифікуючої інформації у вигляді зображень. З метою захисту виробів від підробки, можна використовувати голограми, логотипи, Ламінаційні стрічки, спеціальні фарби. Оскільки чіпові карти функціонують на основі безконтактної технології, вони будуть зносостійкими і надовго збережуть свій первинний вигляд.

Замовити чіпові карти Em-Marine, а також обладнання для їх зчитування, завжди можна в компанії


(C) Техкартсервіс РЄ 2016 | Всі права захищені