03087, Украина, Киев

ул. А.Мицкевича, 8

(044) 494-26-58

(044) 241-12-13

RU / UA

 
устаткування
 
Витратні матеріали
 
пластикові картки
 
СКУД
 
Друк візиток
 
аксесуари
 
Б / У обладнання
 
вогнищеві столи

брелоки

Головна

/ СКУД / брелоки

Безконтактний ідентифікатор-брелок / смарт ідентифікатор-брелок.

особливості:

- Надійність. Забезпечується стабільна дистанція зчитування, на яку практично не впливають зовнішні умови і присутність в безпосередній близькості ключів і монет.

- Зручність. Брелок ProxKey II може зберігатися разом з ключами в кишені або сумці.

- Зносостійкість. Корпус брелока, виконаний з полікарбонату, стійкий до розтріскування і зламу.

- Час роботи. Брелок є пасивним пристроєм і може зчитуватися нескінченне число разів.

Технічні характеристики:

-Робоча частота: 125 кГц, 13,56 МГц (смарт);

-Матеріал: полікарбонат;

-Робоча температура: -45 - 70

-Отвір для кріплення: отвір під кільце для кріплення ключів.

Сучасні ідентифікатори особистості візуально виглядають як звичайні пластикові карти або брелоки. Їх використання в системах контролю доступу дозволяє забезпечити безконтактне розпізнавання особистості за допомогою зчитувального устаткування. Відстань між ідентифікує елементом і зчитувачем залежить від технічних характеристик кожного із зразків і може варіюватися.

Ідентифікатор у вигляді брелока є мобільне виріб, оснащене електронною мікросхемою. Сама ж мікросхема складається з антени, яка приймає сигнал зчитувача, передавача і процесора. На згадку процесора записується унікальний код, за допомогою якого і відбувається розпізнавання особистості власника. В результаті, обробки отриманих даних, контролююча система приймає рішення про допуск людини на об'єкт, що охороняється або ж обмежує цю можливість.

Зазвичай брелоки є пасивними ідентифікаторами і використовуються тільки в рамках однієї організації, щоб, наприклад, забезпечити безперешкодний доступ на територію співробітникам і виключити ризик несанкціонованого проникнення. Для виготовлення брелоків використовується міцна пластмаса. При цьому, розмір конструкції

як і

Механізм роботи пристрою можливий за допомогою застосування радіочастотної технології. Зчитувач посилає сигнал. Коли брелок потрапляє в радіус його впливу, мікрочіп активізується і посилає відповідний сигнал, що містить унікальний код. Якщо дані збігаються, можна буде отримати доступ на територію, що охороняється. Такий принцип роботи дозволяє швидко обслуговувати досить великий потік людей, не створюючи черги, адже процедура проходить в лічені миті.

Для замовлення брелоків досить звернутися в компанію


(C) Техкартсервіс РЄ 2016 | Всі права захищені