03087, Украина, Киев

ул. А.Мицкевича, 8

(044) 494-26-58

(044) 241-12-13

RU / UA

 
устаткування
 
Витратні матеріали
 
пластикові картки
 
СКУД
 
Друк візиток
 
аксесуари
 
Б / У обладнання
 
вогнищеві столи

Мейлер карт

Головна

/ устаткування / Мейлер карт

поштові системи


СКАЧАТИ БРОШУРУ (PDF)

Карт-мейлер -

Основні властивості:


Мейлер: різновиди і переваги

Мейлер

В європейських країнах вже давно використовується такий вид спілкування між компанією, що пропонує будь-які послуги або товари, і потенційними клієнтами.

Технологія Мейлера дозволяє відправляти пластифіковані карти. Карта йде інтегрованої в лист і становить з ним одне ціле. Тут же наводиться інструкція використання і опис продукту. Перехід на пластифіковані карти обумовлений їх економічністю, легкістю і витонченістю, в порівнянні зі звичними нам пластиковими зразками.

До того ж, відправити карту за допомогою Мейлера дуже зручно. Можна одночасно написати і звернення до користувача, при цьому, не потрібно друкувати будь-які додаткові документи або купувати конверти. Досить розмістити всю потрібну інформацію з лицьової і зворотної сторони розвороту листа. На виході виходить готовий лист, яке залишилося тільки відправити адресату.

Взагалі Мейлер можуть виконувати будь-яку роль. Це вже залежить від побажань самого замовника, тобто того, хто займається його розсилкою. Головне, замовити таке специфічне послання в компанії, яка має досвід в підготовці мейлеров у відповідності з усіма правилами.

В компанії

Разом з листом ви зможете відправити і пластифіковані карти. Кольорова персоналізація карт зробить розсилку ще більш ефективною, адже красиво і грамотно оформлені вироби напевно привернуть увагу клієнтів або партнерів. При необхідності, наші майстри на сторінках Мейлера додатково розмістять фрагменти карти міста або району, де знаходиться ваша компанія. На цьому зображенні буде відзначено будівлю, де розташовується офіс, вказані найближчі об'єкти та орієнтири, що допомагають клієнтові швидко відшукати компанію. В цілому, людина отримає лист з усією необхідною інформацією для початку плідної співпраці.


(C) Техкартсервіс РЄ 2016 | Всі права захищені