03087, Украина, Киев

ул. А.Мицкевича, 8

(044) 494-26-58

(044) 241-12-13

RU / UA

 
устаткування
 
Витратні матеріали
 
пластикові картки
 
СКУД
 
Друк візиток
 
аксесуари
 
Б / У обладнання
 
вогнищеві столи

аксесуари

Головна

/ аксесуари

Ми пропонуємо Вам широкий асортимент аксесуарів для зручного користування пластиковою карткою будь-якого типу.


БРЕЛОК-ретрактори

Круглий брелок-ретрактор з міцного пластику з металевим притиском для пояса і прозорим вініловим ремінцем для кріплення бейджа або карти.


металеві кліпси

Металеві кліпси для карт і бейджів з шпилькою або вініловим ремінцем. Кліпси


МЕТАЛЕВА ЛАНЦЮЖОК

Металевий ланцюжок з роз'ємним ланкою (762 mm). Нікельована металевий ланцюжок чудово підійде для носіння бейджа або ключів.


ЦВЕТНАЯ СТРІЧКА З кліпси або карабін

Кольорова стрічка різних кольорів (black, green, white, orange, red, blue) з металевою кліпсою або карабіном. Шнурки з різними варіантами кріплення використовуються для носіння бейджів.


BAJI ДЛЯ КАРТ

Бейджи стандартного розміру (прозорі). Можуть бути як вертикального, так і горизонтального формату.


виготовлення бейджів

В наше життя точно так же, як і пластикові карти, міцно увійшли бейджи. Сьогодні співробітники будь-якої компанії носять невеликі таблички, бейджи, із зазначенням їх даних і посади. Як же виготовляються бейджи? І де їх можна замовити?

Коли з'явилися бейджи?

Перші бейджи з'явилися приблизно 200 років тому. Їх почали носити представники місцевих органів влади. Бейдж вказував на статус людини і його посаду. З часом значення бейджа не змінилося, тільки ось сфера його використання істотно розширилася. Він як і раніше є своєрідною ідентифікаційною карткою, що містить всю необхідну інформацію про свого власника. Така табличка зараз

У нашій країні бейджи стали популярними лише кілька десятиліть тому. Процес їх виготовлення пройшов довгий шлях

Популярні технології виготовлення

Найчастіше, бейджи виробляють за допомогою технології хімічного гравірування. Якщо мова йде про металевих виробах, то зазвичай використовують різні марки латуні. Економічним варіантом вважається табличка, виготовлена за технологією гравертон. Кріпитися вироби можуть за допомогою шпильок, баттерфляя, магніту.

Найбільш затребуваними способами виготовлення бейджів вважаються:

стилі бейджів

Бейджи можуть створюватися в найрізноманітніших стилях: від строгого ділового до барвистого художнього. Якщо необхідно, вироби можна додатково покрити гальванічним нікелем, сріблом, золотом або різнокольоровими емалями. Це все додасть бейдж додаткового блиску і лоску, а також захистить від деформацій.

Що стосується форми, то найпопулярнішою буде прямокутна форма із закругленими або гострими кутами. Для співробітників компанії на виробі роблять гравіювання логотипу фірми. Дані про людину можуть наноситися відразу під час виготовлення. Однак більш практично буде, якщо залишити поле для змінної таблички. Тоді можна швидко відкоригувати дані, просто змінивши картку з інформацією про співробітника.

Виготовлятися бейджи можуть не тільки для того, щоб їх приколювати до одягу. Можна поставити табличку з даними на стіл так, щоб, кожен, хто увійде до кабінету, міг прочитати всю необхідну інформацію.

Замовити виготовлення бейджів і пластикових карт можна в компанії


(C) Техкартсервіс РЄ 2016 | Всі права захищені