03087, Украина, Киев

ул. А.Мицкевича, 8

(044) 494-26-58

(044) 241-12-13

RU / UA

 
устаткування
 
Витратні матеріали
 
пластикові картки
 
СКУД
 
Друк візиток
 
аксесуари
 
Б / У обладнання
 
вогнищеві столи

небанківські карти

Головна

/ пластикові картки / небанківські карти

Ми виробляємо і постачаємо пластикові карти будь-яких видів, у тому числі:

За способом технологічного виконання це можуть бути:

Дисконтні системи: основні терміни

Дисконтна система покликана регулювати правові відносини між власником дисконтної картки і тими організаціями, в яких вона буде обслуговуватися. Випускає дисконтні карти зазвичай будь-яка торгово-сервісна компанія або магазин з метою привернути нових клієнтів і утримати інтерес вже наявних. Використовувати такі карти можна для самих різних цілей, наприклад, оплачувати ними послуги, купувати товари, отримувати знижки та брати участь в різних програмах лояльності.

В рамках дисконтної системи діє певний набір термінів, що розкриває суть тієї чи іншої її сфери. компанія

Дисконтні системи можуть об'єднуватися в одну. У цю структуру можуть входити різні організації, але, головне, щоб їх об'єднували єдині стандарти обслуговування.

Розмір знижки на дисконті може, як залежати від активності користувача, так і залежати від суми першої покупки і не мінятися. Таким чином, дисконтні, як і банківські картки, можуть бути частиною накопичувальних і розрахункових програм обслуговування. Якщо людина володіє картою, виданої в рамках накопичувальної програми, розмір його знижки буде мобільним. Тобто, чим більше покупок буде здійснено або оплачено послуг, тим вище буде ставати розмір знижки. Розрахункові програми обслуговування передбачають надання

Про всі ці нюанси можна дізнатися в компанії, що видала дисконт. Але, як правило, представники компанії самі інформують клієнта про особливості карти ще на етапі її видачі.

Основні функції дисконтної карти

Дисконтні картки по праву вважаються потужним маркетинговим інструментом, завдяки якому можна збільшити зацікавленість вже наявних клієнтів і залучити нових за допомогою нарахування бонусів, надання знижок, акцій, програм лояльності.

На сьогоднішній день виготовлення дисконтних карт

Дисконтні картки можуть проводитися в двох варіантах:

Для зберігання особистої інформації, даних про акції, знижки, обсязі покупок і всіх інших проведені операції, найчастіше, використовується магнітна смуга. Якщо карта буде персоналізованої, з її власником компанія зможе налагодити зворотний зв'язок, створювати індивідуальні програми лояльності. Сам же зовнішній вигляд виробу, його дизайн, буде носити не тільки іміджевий, а й інформаційний характер. Власник зможе проконсультуватися у фахівців фірми, звернувшись за вказаними на дисконті координатами.

Виробництво пластикових карт цілком обгрунтовано вважається найважливішою рекламної складової. Дисконтні картки дуже часто використовуються під час проведення самих різних рекламних акцій, націлених як на залучення нових клієнтів, так і утримання уваги вже наявних. Якщо виріб буде оснащено магнітною смугою, можна буде проводити маркетингові дослідження, визначати пріоритети тієї чи іншої цільової аудиторії.

Розглядаючи рекламну функцію дисконтної картки, слід зазначити і її здатність самої по собі бути відмінним носієм реклами. Більшість покупців постійно носять з собою такі вироби, мимоволі рекламуючи ту компанію, що їм їх видала. Регулярне використання дисконту буде автоматично стимулювати будь-якого клієнта для здійснення подальших покупок.

З причини таких особливостей дисконтної карти, її функція не обмежується виключно лише наданням знижок і бонусів в торгових і розважальних закладах. У такий виріб закладений глибший сенс, зокрема, з його допомогою компанія може сформулювати в очах споживача позитивний імідж, допомогти у виборі виробів і активно просувати свою продукцію, послуги на ринку.

Дисконтні картки здатні також ще виконувати і роль візитки. Дизайн більшості виробів передбачає нанесення даних про саму компанію, її контактів і переліку основних послуг. Такий підхід дуже зручний, як для компаній, що надають дисконт, так і для самих клієнтів. У разі необхідності споживач завжди може зв'язатися з фірмою для уточнення тих чи інших деталей.

Якщо вас цікавить виробництво дисконтних карт, ви завжди можете звернутися в компанію


(C) Техкартсервіс РЄ 2016 | Всі права захищені