03087, Украина, Киев

ул. А.Мицкевича, 8

(044) 494-26-58

(044) 241-12-13

RU / UA

 
устаткування
 
Витратні матеріали
 
пластикові картки
 
СКУД
 
Друк візиток
 
аксесуари
 
Б / У обладнання
 
вогнищеві столи

Ембосери для карток

Головна

/ устаткування / Ембосери для карток

Matica - група компаній, заснована в 1992 році групою професіоналів, яка розробляє і виробляє ембосери і комбайни для пластикових карт, термопринтери для пластикових карт, ембосери металевих пластин і жетонів.

Ембоссер - електронно-механічний пристрій, призначений для нанесення на карту рельєфних символів. Сучасний ембоссер здатний не тільки видавлювати рельєфні символи на картках, а й виробляти


Гайка Z1

Гайка Z2

Гайка Z3

Гайка Z3e

Гайка Z9 Plus

Гайка Z10

Гайка Z20

Гайка Z30

Гайка ZT10

Гайка ZT20

Гайка Z20T

Система 7000

можливості

Серії настільних ембоссер Matica

Гайка Z1

Гайка Z2

Гайка Z3

Гайка Z3e

Гайка Z9 Plus

Швидкість роботи (карт / год)

120

120

120

120

350

Барабан (к-ть символів)

60

80, 100

80, 100

80 80 (необов’язково)

100, 114

Вага, кг)

19

22

27

44

65

Товщина карт (мм)

0,76

Самоскид

додаткові модулі

Контактна станція смарт-карт

індент друк

кодувальник МП

RFID-станція

кодувальник MiniVisa

можливості

Серії ембоссер Matica

Гайка Z10

Гайка Z20

Гайка Z30

Гайка ZT10

Гайка ZT20

Гайка Z20T

Швидкість роботи (к-ть карт в годину)

700

900

1100

700

700

900

Швидкість друку (к-ть карт в годину)

120

Товщина карт (мм)

0,76

кількість барабанів

1

2

3

1

1

2

К-ть модулів термопечати

1

2

1

Вага c тумбою (кг)

155

190

240

205

275

340

Самоскид

кодувальник МП

додаткові модулі

Контактна станція смарт-карт

Індент-друк

RFID-станція

кодувальник MiniVisa

Модуль 5-контактна станція смари-карт (к-ть станцій)

1

2

2

1

1

2

Ембоссер: ручний і автоматичний

Тиснення

ручний ембоссер

Працює такий ембоссер подібно друкарській машинці. Його конструкція складається з барабана з символами, які можна буде згодом наносити на карту. Кожен символ буде вибиратися вручну при обертанні барабана. До числа основних переваг такого ембоссера можна віднести його невисоку ціну, компактність і простоту в роботі.

'Ятати карт, які будуть персоналізовані, проводять вручну. Пристрій приймає по одній карті. Устаткування має каретку або рамку, що складається з двох відсіків. В один відсік кладеться карта, що потрібно буде ембосувати. А в інший відсік кладуть карту-зразок, на неї оператор буде орієнтуватися при обробці нової карти.

Спеціальний диск, розміщений у верхній частині пристрою, допомагає підібрати необхідні символи. Диск можна повернути і потрібний символ, таким чином, буде зафіксований спеціальною міткою. Потім потрібно буде натиснути на важіль і обраний символ з'явиться на мапі. Після цього важіль повертається у вихідне положення, каретка або рамка ембоссера пересувається на один символ, готуючи місце для нанесення нової букви або цифри. Якщо рамка дійшла вже до правого краю, відбувається її зміщення на сходинку вниз, тобто принцип роботи схожий з друкарською машинкою.

автоматичний ембоссер

персоналізація карт

В цілому, автоматичний ембоссер є більш складним пристроєм, який здатний виконувати цілий ряд додаткових функцій. Так, крім персоналізації, символи, що наносяться на карту, можуть відразу фарбуватися в певний колір, наприклад, в золотистий або срібний. Деякі моделі дозволяють відразу виконувати кодування магнітної смуги, що істотно заощаджує час і виключає ризик помилитися з даними.

застосування ембоссер

Тиснення,

Якщо ви хочете відразу ж і пофарбувати символи в який-небудь колір, рекомендуємо вам вибирати автоматичний ембоссер. З його допомогою також можна виконати кодування магнітної смуги, безконтактних і контактних смарт-карт. Застосування автоматичного ембоссера актуально, якщо мова йде про обробку великої кількості карт. Тоді ви по достоїнству оціните високу продуктивність такого пристрою і його швидкість ембосування карт.

Якщо ж персоналізація карт буде виконуватися в малій кількості і час від часу, можна придбати і механічний ембоссер. До того ж, його ціна буде нижчою, але не на шкоду якості нанесених символів.

Устаткування для ембосування пластикових карт

Виробництво пластикових карт неможливо уявити без обладнання для їх ембосування. В ході цього процесу на поверхнях виробів видавлюють певні комбінації з букв і цифр. Застосування такого способу авторизації грає велику роль в самих різних сферах. Наприклад, випуск карт з ембосування дозволяє компаніям успішно проводити різні програми лояльності, обмежувати доступ на службову територію, контролювати персонал.

Що таке ембоссированіє

Ембосування це проста технологічну операцію, за допомогою якої вдається персоналізувати карту і збільшити її ступінь захисту від підробки. Спільно з ембосування можуть використовуватися і інші технології, наприклад, магнітна смуга або штрих-код.

Застосування даної технології дозволяє проводити фарбування цифрових і буквених символів в різні кольори. Нанесення різних за кольором фарбувальних складів робить більш привабливим зовні, а також дозволяє ідентифікувати особу власника карти. Процес фарбування символів можна зробити тільки на спеціальному обладнанні

Тиснення

ручний ембоссер

ручний ембоссер

При всій простоті і доступності ціни, дане обладнання має один істотний недолік

автоматичний ембоссер

Автоматичний ембоссер по праву вважається високотехнологічним обладнанням, адже він оснащений безліччю додаткових функцій. Правда, вартість такого обладнання буде в рази вище, ніж механічного, але всі витрати повністю окупаються, тому що його продуктивність буде більш швидкого і якісного.

Для управління автоматичним ембоссер не потрібно крутити якісь барабани. Весь процес повністю автоматизований, тобто відбувається за допомогою комп'ютера. Крім цього, придбати таку техніку можна не тільки для того, щоб видавлювати символи на пластині карти і фарбувати їх в різні кольори. За допомогою автоматичного ембоссера можна, наприклад, ламінувати карти, виконувати кодування магнітних смуг або ж вносити необхідну інформацію на вбудовану мікросхему.

Природно, всі процеси виконуються на великій швидкості. Швидкісний показник залежить від фірми виробника і конкретної моделі, але, в цілому, обробка навіть великих тиражів не займає багато часу.

Літерні і цифрові символи можуть наноситися фарбувальними складами чорного, золотого або срібного кольорів. При необхідності, можна виконувати одне тільки ембоссированіє, без подальшого фарбування символів. Однак, в будь-якому випадку, варто пам'ятати, що з часом фарба може стертися, а є дуже тонкі карти, які взагалі не рекомендується ембосувати.

Основні види персоналізації карт

Більшість пластикових карт потребують захисту, завдяки чому вдалося б звести до мінімуму ризик незаконного використання виробів, без дозволу їх

Персоналізація карт передбачає нанесення на поверхню виробів індивідуальної інформації про власника. При цьому, самі ідентифікаційні дані можуть оброблятися, як в автоматичному режимі, так і механічним способом.

Персоналізація в автоматичному режимі може виконуватися за допомогою використання:

  • Магнітної смуги. На даний момент є одним з найбільш популярних варіантів ідентифікації власника карти в самих різних фінансових системах. Магнітна смуга може бути оснащена різними рівнями захисту

  • Штрих-коду. Інформація, що потрібно для персоналізації, вноситься у вигляді числового ряду. Вважати його можна тільки на спеціальному пристрої

  • Мікросхеми. Для запису і зберігання ідентифікують даних застосовується спеціальний мікрочіп. Карти, оснащені мікросхемою, ще називаються

Персоналізація карт необхідна, перш за все, для того, щоб зв'язати певні вироби з певними власниками. Використання даної технології

Виконати персоналізацію механічним спосіб можна за допомогою:

  • Ембосування. Ембоссер дозволяє нанести на карту ідентифікаційну інформацію у вигляді рельєфних символів шляхом видавлювання. Зазвичай персональні дані про власника, отримані таким способом, мають у своєму розпорядженні внизу карти.

  • Смуги, на якій згодом буде стояти підпис власника. Ідентифікація власника картки в цьому випадку відбувається шляхом

  • Смуги, створеної за скретч методикою. У цьому випадку на карту наноситься спеціальна захисна смуга. На ній можуть бути надруковані найрізноманітніші дані, наприклад, номер або пароль, але вся ця інформація буде надійно схована. Смуга не просвічується при звичайному освітленні.

  • Текстової інформації. Маркування карт може виконуватися і за допомогою застосування спеціальних цифрових кодів, шрифтів, особистих даних про власника. Така механічна персоналізація вважається найпростішою у виконанні.

Як ми бачимо, на даний момент є чимало варіантів, як автоматичної, так і механічної ідентифікації карт. Кожна з технологій буде мати ряд особливостей в застосуванні і передбачати різні рівні захисту виробів. Але для того, щоб персоналізація карт була виконана якісно і в повній мірі могла справлятися зі своїми функціями, доручати її варто тільки фахівцям


(C) Техкартсервіс РЄ 2016 | Всі права захищені